Zdrowie Współcześnie czyli jak Żyć Zdrowo i Żyć z Pasją. Z Medycyną Zdrowia za Pan Brat

Żyć to żaden wstyd, Żyć to Zaszczyt. Idee Lenina wiecznie żywe? Uzdrawiające Warsztaty Zbalansowanego Stylu Życia 22-23.10.2022

Żyć to żaden wstyd – śpiewał Krzysztof Krawczyk (słowa J. Kukulski, muzyka J. Dąbrowski). Proste, mądre, warte zapamiętania i zastosowania.

Żyjemy w trochę dziwnych czasach – chociaż odkąd pamiętam, ciągle były dziwne. Ciągle reformowano tzw „szkolnictwo”, ciągle reformowano tzw „służbę zdrowia” – ciągle wołano i ciągle się woła o więcej pieniędzy na „ochronę zdrowia” ze skutkiem odwrotnie proporcjonalnym do zawołań i podatków „zdrowotnościowych” … Odpowiedzialność za „zło” tego świata chorobowe, klimatyczne, psychodeliczne scedowano i ceduje się na Lud, ten Lud. I po coś to robiono i robi się. Odkąd pamiętam grzebano brudnymi intencjami w klimacie tworząc obraz upadającej planety, czasami tylko „słowno-muzycznie”, ale obraz malowano skutecznie i czyni się to współcześnie tym bardziej. Odkąd pamiętam rolnictwu odbierano rolnictwo – to prawdziwe, naturalne obwarowując w imię dobra dla ludu różnymi ograniczeniami, aby w konsekwencji uzyskać efekt wyjałowionej gleby, potem ultra przetworzonej żywności, która z żywieniem nie ma nic wspólnego (ale jest ładnie i kolorowo opakowana – takie paciorki dla ludu), aby uczynić z tłumu chodzące stany zapalne.

Ale odkąd pamiętam Lud potrafił i potrafi budzić się i tworzyć dobro tego świata i jego mieszkańców. Bo Lud, przynajmniej jego jakaś część, ale kluczowa, przypomina sobie, że ma w sobie tę Iskrę Bożą, że jest na wzór i podobieństwo. A jedną z metod radzenia sobie z prawami i prawdami tv jest radość, śmiech, miłość. Bo w Życiu chodzi o taniec serca, umysłu, ciała, ducha.

Zatem nie wyrzekaj się swojego ciała, tego wehikułu, tego pojazdu, dbaj o ten dar, skonstruowany przecież przez geniusza. Tutaj wspaniałym wsparciem są Uzdrawiające Warsztaty Zbalansowanego Stylu Życia. Zawarte w nich tematy: Z miłością przez emocje, parabola życia, wewnętrzne źródła; Prawa rezonansu, synchronizacji, wypełnienia; Celem Życia jest Dobro; 2% może być 100%-mi; Sesje medytacyjne uzdrawiające; Skinologia naturalnie na przewlekłe stany zapalne skóry; Psychologia kliniczna i Natura współdziałające; Słowa wierzchołkiem góry lodowej, myśli, symboli i symboliki; Zbalansowane żywienie; Omega 3 i polifenole; Jak zdiagnozować, czy jedzenie jest żywnością; Przepisy zielarskie i naturalne metody regeneracji organizmu, do tego sesje dźwiękowe gongami i misami tybetańskimi uświetnią tytułowe – Żyć to żaden wstyd, Żyć to Zaszczyt.

Kiedyś, dojeżdżając do pracy jako zootechnik, mijałem po drodze potężny napis, potężny baner – „Idee Lenina wiecznie żywe”. I zawarta w nim przewrotna myśl jest często realizowana do dzisiaj w codzienności tłumu. Ludzie, których dopadł Lenin, są wiecznie starzy, a ci których nie dopadł – wiecznie młodzi, ciągle mają w sobie radość dziecka, chłopaka, dziewczyny, ciekawość świata. A Ty bądź jak Korczak, nie opuszczaj swoich Dzieci, bo Dziecko też Człowiek, a może właśnie tym bardziej Człowiek. Mam tu na myśli również Ciebie, to Dziecko w Tobie, niezależnie od tego jak wygląda Twój pesel, ten obozowy znacznik. W Życiu chodzi o taniec serca, umysłu, ciała, ducha. Życie samo w sobie jest sukcesem. Jest wartością z nadania Geniusza przecież i obrażanie się na Życie jest trochę tak, jak wypięcie się na tegoż Stwórcę.

Mam dla Ciebie dwie informacje. Jedna dobra, druga nie dobrą. Ta dobra mówi o tym, iż zasadniczo Ty sam kreujesz swoją rzeczywistość. Druga, ta nie fajna mówi, że Ty sam kreujesz swoją rzeczywistość. Wiem, że brzmi, szczególnie ta druga informacja, boleśnie, ale skoro dotarłeś do tego miejsca, to znaczy, że jest dla Ciebie i Świata szansa, jest światło w tunelu i nie jest to pociąg.

Jak wcześniej przeczytałeś, w trakcie Uzdrawiających Warsztatów Zbalansowanego Stylu Życia będzie mowa m.in. o przepisach zielarskich i naturalnych metodach regeneracji organizmu ze szczególnym wyjaśnieniem przewlekłych stanów zapalnych i omówieniem jak sobie z nimi radzić, aby nie wpaść w konflikt z Życiem i nie wejść w sferę bycia zombi i generowaniem w sobie komórek zombi. Aby zrozumieć dlaczego znakomita większość Ludzi jest chodzącymi stanami zapalnymi kilka zdań poniżej.

Dieta przemysłowa, a brzmi to jak tucz przemysłowy i niestety tak jest. Czyli dieta wielko-marketowa, wielkotowarowa, dieta farmaceutyczna z nowym bóstwem – tabletką, okrągłą, podłużną, w różnych kolorach, tabletką z różnymi calami praw i prawd tv.

Wyjałowiona gleba, ultra przetworzone jedzenie, smog elektromagnetyczny (tak po prawdzie żyjemy w dużej kuchence mikrofalowej), woda gwałcona chemicznie, energetycznie – to wszystko, włącznie z tresurą praw i prawd tv owocuje właśnie przewlekłymi stanami zapalnymi ciała, mózgu, depresjami i tym podobnymi „rozrywkami”. Jak często w Najzdrowszym Sklepie Medycyny Zdrowia Taoria.pl czy BioGabinecie Terapii Naturalnych WIEM określamy to w rozmowie z Klientami, taki chorobowy „full serwis”.

Ale z racji, że ‘Ludzia” tworzył Geniusz istnieją rozwiązania, programy naprawcze, które pozwalają wyautować się z tego matriksowego „full serwisu”.

Otóż organizm musi – tak tak – musi dostać dobre, określone narzędzia i wtedy wykorzystując swoje programy naprawcze poradzi sobie z przypadłościami chorobowymi (oczywiście pod warunkiem, że „Ludź” ma ochotę jeszcze z Życia na Ziemi korzystać). Tu od razu bardzo ważna uwaga – Natura, Programy naprawcze organizmu działają skutecznie i naprawdę, (a nie jak tabletka przeciwbólowa, którą czasami trzeba zażyć, aby sobie ulżyć, ale nie po to żeby naprawić), ale działają wolniej.

Dieta przemysłowa w swej istocie odarła jedzenie m.in. z polifenoli, beta glukanów, mikro i makro elementów, zafundowała fałszywkę w postaci, wspomnianych wcześniej, pięknie opakowanych i sztucznie sprowokowanych smakowo, „wspaniałości” na wielkomarketowych półkach. Oczywiście i tam można znaleźć przyzwoitość, acz trzeba się naczytać…

Kluczem do rozwiązań zdrowotnościowych, aby uruchomić programy naprawcze organizmu jest zaznajomić się jak dalece stany zapalne opanowały ciało, mózg, np. BalanceOil Testem, metodą suchej kropli krwi (laboratorium w Oslo, więcej pod nr tel 668 112 888 lub 502 453 243)

Balance Test jest prostym testem do analizy kwasów tłuszczowych znajdujących się we krwi włośniczkowej uzyskanej z opuszki palca za pomocą metody „suchej kropli krwi” (DBS). Test mierzy poziom 11 kwasów tłuszczowych, w tym nasycone, jednonienasycone (Omega-9) i wielonienasycone (Omega-6 i Omega-3) kwasy tłuszczowe.

Kolejnym krokiem jest dostarczenie organizmowi wysoce wartościowej żywności z polifenolami, mikro i makro elementami, beta glukanami, wieloma rodzajami błonników. Zadbanie o nie konfliktowanie enzymatyczne żołądka i jego właściwe ph, odbudowa mikrobiomu w jelitach i nie tylko jelitach, uruchomienie komunikacji receptorów cb1, cb2, wyciszenie stanów stresowych, depresyjnych – brzmi to wszystko skomplikowanie, ale w rzeczywistości jest rewelacyjnie proste.

Tej prostoty można zaplikować sobie w Taoria.pl, na Konsultacjach Zdrowia, na Rozmowach o Zdrowiu w BioGabinecie WIEM, a także świetnym rozwiązaniem, pomocąUzdrawiające Warsztaty Zbalansowanego Stylu Życia. Dla kogo Warsztaty? Szczególnie dla tych, którym nie wstyd Żyć, dla których Życie to zaszczyt.

Po co? Jak sama nazwa wskazuje – dla procesów uzdrawiania, samouzdrawiania, dla umiejętności radzenia sobie z emocjami, dotarcia do wewnętrzne źródła, dla zrozumienia praw rezonansu, synchronizacji, wypełnienia, dla uchwycenia, że celem Życia jest Dobro, że 2% zdrowia może być w perspektywie 100%-mi; dla zrozumienia w swoim życiu, że słowa są wierzchołkiem góry lodowej myśli, nawyków, emocji, symboli i symboliki, aby zrozumieć i wprowadzić w życie zbalansowane żywienie, aby wiedzieć jak zdiagnozować, czy jedzenie jest żywnością, oraz uzyskać porady zielarskie, a także poznać naturalne metody regeneracji organizmu, a także doświadczyć sesji z gongami i misami tybetańskimi. Aby być w stanie Homeostazy. Aby Żyć

Szymon Spolankiewicz, Dr-Zdrowie.pl

Biogabinet Terapii Naturalnych WIEM BioGabinet.eu, Dyplomowani Naturoterapeuci Elżbieta i Szymon Spolankiewicz; Najzdrowszy Sklep Taoria.pl, tel 668 112 888; 502 453 243; Biogabinet i Sklep (codziennie) – Czarnków, Kościuszki 19/4; Sklep – Trzcianka, Orzeszkowej 2 (wtorki, piątki), ZbalansowanyStylZycia.pl