Yerba i guarana? Tak! To wspaniałe połączenie smaków, mocy i pozytywnej energii na pewno trzeba sprawdzić. Dowiedz się więcej w artykule poniżej.

Mieszanki Yerba Mate nie są żadną niespodzianką – po prostu lubimy smak suszu Mate z dodatkiem owoców leśnych, cytrusów, czy ziół. Dzisiaj jednak chcemy przedstawić wszystkim Yerbomaniakom absolutnie wyjątkowe połączenie: Yerba z guaraną! Dlaczego akurat ta mieszanka jest tak unikalna? Sekret tkwi w niesamowitych właściwościach tej pochodzącej z Ameryki Południowej rośliny. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak działa na ludzki organizm guarana do picia, zostań z nami!

GUARANA DO PICIA – WARTO SPRÓBOWAĆ (Znajdziesz TUTAJ)

O ile właściwości i smak samej Yerba Mate są nam dobrze znane, o tyle warto pochylić się nad wspomnianą guaraną. Okazuje się, że posiada szereg zalet, które mogą pozytywnie wpłynąć na nasze zdrowie i samopoczucie. Co może dać nam mieszanka Yerba z guaraną?

  • Uważa się, że guarana pomaga w walce ze zbędnymi kilogramami, jednak każdy organizm i metabolizm reaguje na nią w inny sposób. Na pewno warto przekonać się o jej skuteczności włączając ją do naszej diety
  • Guarana do picia dzięki zawartości kofeiny posiada właściwości pobudzające. Dzięki niej łatwiej pozbędziemy się uczucia zmęczenia psychicznego i fizycznego.
  • Wspiera wydzielanie się w organizmie adrenaliny, serotoniny oraz “hormonu szczęścia” – dopaminy. Dzięki temu wspiera całość układu nerwowego i może poprawiać naszą pamięć oraz koncentrację.
  • Yerba z guaraną pomoże nam zadbać o zdrowie – dzięki niej nasz organizm wzmocni naturalną odporność. Specjalny wyciąg z Guarany pomaga zwalczać liczne bakterie oraz grzyby. Dodatkowo zarówno Yerba jak i guarana posiadają właściwości antyoksydacyjne.

Brzmi imponująco prawda? Guarana do picia oprócz swoich walorów zdrowotnych jest także najzwyczajniej w świecie smaczna! W połączeniu z smakiem naszej ulubionej Yerby stanowi naprawdę ciekawe doświadczenie.